691 401 590 ampsepolno@gmail.com

DPF/FAP, EGR

Usuwanie filtrów cząstek stałych DPF, FAP –  Filtr cząstek stałych w nowoczesnych autach wyposażonych w silnik Diesla potrafi sprawić wiele problemów, nawet przy małych przebiegach (zwłaszcza w autach używanych głównie ma małych dystansach i jeździe miejskiej). Taki filtr potrafi się zapchać i procedura wypalania nie daje żadnego efektu. Auto wpada w tryb awaryjny i traci moc. Jedną skuteczną metoda na pozbycie się problemu jest całkowite usunięcie filtra. Tylko poprawne przeprogramowanie sterownika silnika zapewni prawidłowe działanie Twojego auta. Powierz swoje auto profesjonalistom!

Filtry cząstek stałych możemy podzielić na 2 rodzaje. Suche (DPF) i mokre (FAP), które do prawidłowego działania potrzebują dolewania do odpowiednich zbiorników drogich płynów (Eolys, Satacen)! Awarie pomp dozujących, brak środka katalitycznego potrafi również uszkodzić filtr!
Usuwanie zaworów EGR – Masz problem z zaworem recyrkulacji spalin? Wymiana zaworu na nowy jest niekiedy bardzo kosztowna a korzyści dla Twojego auta z jego posiadania praktycznie nie ma, więc możemy go dla Ciebie w bezpieczny sposób wyłączyć programowo.

Jesteś zainteresowany? Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami! Chętnie rozwiejemy Twoje wątpliwości.